top of page

Казка – дієвий інструмент для виховання дитини


«Казка, фантазія – це ключик, за допомогою якого можна відкрити джерела думки і слова. Без казки, без гри уяви дитина не може жити… Казка – це образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки і мови».

В. Сухомлинський

Дошкільний вік є найбільш важливим періодом формування моральних і загальнолюдських цінностей. Одним з ефективних засобів розвитку доброзичливих взаємин у дітей дошкільного віку є казка. У чарівний світ казок дитина потрапляє в самому ранньому віці. Слухаючи їх, малюк, немов по сходах, йде по життю і залишається з нею назавжди. Хороша, добра казка навчить дитину правильній поведінці, прищепить важливі для успішного життя якості і впорається з дитячими страхами.

25 жовтня 2023 року у приміщенні ЗДО №54 «Зернятко» для педагогів ЗДО Чернівецької ТГ було проведено семінар-практикум «Казка – дієвий інструмент для виховання дитини».

Оксана Дмитрюк, психолог ЦПРПП, обговорила з педагогами значення казки у житті дитини, ознайомила із видами казок. Під час семінару учасники мали можливість зануритися у світ дитинства. Андріана Кравчук, консультант ЦПРПП, обговорила з педагогами-дошкільниками способи використання казки в освітньому процесі. Під час заходу учасники складали та розігрували казки. Саме в наших силах виростити малюка добрим, розумним, сміливим і цілеспрямованим.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page