top of page

Зустріч вчителів фізичної культури

28 вересня на спортивному майданчику Чернівецької гімназії №15 відбувся семінар-практикум "Новій українській школі – сучасна фізична культура. Модулі "Регбі-5" та "Флорбол". Флорбол та Регбі-5 – це нові варіативні модулі для учнів 5-6 класів НУШ.

23 вчителів фізичної культури разом з Володимиром Барчуком, вчителем гімназії №14, опановували деталі гри у флорбол. Це командний вид спорту, один з різновидів хокею, грається пластиковим м'ячем, удари по якому завдають ключкою. Ціль гри: забити м'яч у ворота суперника.

Потім педагоги разом з Миколою Нігою, вчителем гімназії №15, практикували гру у регбі-5. Регбі-5 – це різновид безконтактного регбі з використанням додаткового спортивного обладнання – 2-х стрічок на наліпках (тегів). Цей вид регбі найчастіше використовується в якості навчання новачків, а також для популяризації регбі серед дітей і підлітків. Участь у семінарі-практикумі передбачає отримання сертифікату про підвищення кваліфікації на 3 год.

Після семінару-практикуму відбулась суддівська колегія щодо проведення перших двох змагань міської Гімназіади учнівської молоді у 2023/2024 н.р. – шкільної футбольної ліги та Cool Games. Педагоги зробили заявки на участь їх команд у змаганнях та розподілили учасників по локаціям.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page