top of page

Зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника

З метою виявлення та стимулювання педагогічних працівників, які мають  високий рівень професійної майстерності, володіють методиками компетентнісного навчання, новими освітніми технологіями та сприяють  їх поширенню в Україні проводиться сертифікація учителів. Уже вдруге до неї залучаються філологи-україністи. 15 січня 2024 року – початок реєстрації її учасників.

З метою роз’яснення процедури проведення сертифікації  12 січня 2024 року консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради Алла Ткач провела онлайн-консультацію на тему «Сертифікація-2024: основні підходи до її проведення та участь у ній учителів-україністів».

Під час консультації відбулось обговорення нормативних документів, які регламентують проведення сертифікації педагогічних працівників у 2024 році. Зокрема розглянуто процедуру її проведення, розкрито сутність кожного з 3-х етапів, охарактеризовано тест незалежного оцінювання та зміст його завдань.

Алла Ткач звернула увагу  філологів-україністів на вимоги до учасників, які виявлять бажання взяти участь  у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей учителя, на важливості самооцінювання педагогічної майстерності  як етапу сертифікації та на ті чинники, які  можуть мотивувати  педагога до участі в ньому.

Марія Остапович, учителька української мови та літератури Чернівецького ліцею №3, яка  успішно пройшла сертифікацію-2023, поділилася з учасниками онлайн-зустрічі алгоритмом досягнення успіху та лайфхаками, що допомогли їй успішно пройти це випробування.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page