top of page

Засідання професійної спільноти учителів мистецтва, технологій/трудового навчання!

22 січня відбулося засідання професійної спільноти вчителів мистецтва. Катерина Семенюк (Чернівецька гімназія №15), керівник спільноти, презентувала з досвіду роботи «Робота з обдарованими учнями в мистецькій освітній галузі», підвела підсумки роботи спільноти за перший семестр 2024/2025н.р.

Засідання професійної спільноти вчителів технологій/трудового навчання відбулося 29 січня. Керівник спільноти,  Христина Семенко (Чернівецький ліцей №16 ім. Ю.Федьковича), проінформувала учасників щодо проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, підвела підсумки роботи спільноти за перший семестр 2024/2025н.р.

Наталія Єленюк (Чернівецька гімназія №19) презентувала з досвіду роботи «Форми і методи роботи з обдарованими учнями на уроках технологій, трудового навчання». Василь Лукій (Чернівецький ліцей №16 ім. Ю.Федьковича), призер I туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2025» в номінації технології/трудове навчання, поділився з колегами про свої враження, баченням, думки, звернув увагу на складності, які виникали під час конкурсних випробовувань. Мета участі в конкурсі, за словами Василя Богдановича, це перевірка свого професійного рівня.

В свою чергу, консультант ЦПРПП Віолетта Палагнюк, проінформувала професійну спільноту щодо проведення заходів ЦПРПП на II семестр 2024/2025 н.р., запросила колег до обміну досвідом роботи, до  співпраці з Центром, ознайомила з інформацією щодо подання матеріалів до електронного видання «ЧернівціОсвітні: навчаємо та навчаємось». Також було проведено консультацію «Оновлений професійний стандарт вчителя: аналізуємо основні зміни».





Commenti


I commenti sono stati disattivati.
bottom of page