top of page

Засідання професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО та ЗПО

12 червня 2024 року відбулося засідання професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) та закладів позашкільної освіти (ЗПО).

Психологиня Центру Наталія Матейчук підвела підсумки роботи професійної спільноти за 2023-2024 навчальний рік, проаналізувавши результати співпраці практичних психологів та соціальних педагогів із центром професійного розвитку.

Керівник професійної спільноти практичних психологів ЗЗСО, практичний психолог Чернівецького ліцею №17 «Успіх» Ольга Вайнбендер, ознайомила учасників із темою «Цькування як проблема групи (рекомендації з профілактики булінгу в закладах освіти)», в якій детально розглянула алгоритм дій практичного психолога та соціального педагога у випадках булінгу у навчальних закладах.

Практичний психолог Чернівецького ліцею №1 Наталія Царенко поділилася досвідом щодо роботи за програмою проєкту «КРОК — навчальна гра з протидії насильству 2.0», яка є демо-версією типових ситуацій прояву насильства, актуальних для підліткового віку.

Також Наталія Матейчук ознайомила учасників із освітянським електронним виданням «ЧернівціОсвітні: навчаємо та навчаємось» та можливістю публікації власних матеріалів у цьому виданні. Звернула увагу на можливість участі у науково-практичній конференції «Освіта. Досвід. Інновації», яка є важливим заходом для обміну досвідом та новими ідеями серед освітян. Психологиня розповіла про проєкти Центру професійного розвитку педагогічних працівників, такі як «Розгорнута книга» та «Освітні мандри», дуальне стажування «Я і моя школа».


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page