top of page

Засідання професійної спільноти музичних керівників ЗДО


Засідання професійної спільноти музичних керівників закладів дошкільної освіти відбулося 25 січня на базі ЗДО №24 «Джерело». Керівник спільноти Леонтіна Рущак (ЗДО №7 «Буковиночка») з власного досвіду роботи презентувала  добірку вправ «Співи, як вид музичної діяльності» для розвитку співацького дихання, дикції та артикуляції. Всі колеги спробували на практиці запропоновані вправи.


Також свій досвід роботи презентувала музичний керівник Марія Танасійчук (ЗДО №24 «Джерело») на тему «Розвиток співацьких навичок у дітей дошкільного віку», заняття-квест з дітьми старшого дошкільного віку «Подорож до країни Музляндії».


Віолетта Палагнюк (консультант ЦПРПП) проінформувала професійні спільноти щодо проведення заходів ЦПРПП на II семестр 2023/2024 н.р., про співпрацю з Центром, про проведення відкритої науково-практичної онлайн- конференції педагогічних працівників «Освіта. Досвід. Інновації», ознайомила з освітнім електронним виданням «Освіта в Чернівцях: навчаємо та навчаємось», запросила до участі в проєкті «Розгорнута книга».
Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page