top of page

Засідання професійної спільноти вчителів історії та суспільних дисциплін


Завершення навчального року є вдалим часом, щоб проаналізувати професійні досягнення та намітити плани на майбутнє.

6 червня 2024 року на базі Чернівецького ліцею № 12 «Ювілейний» відбулось засідання професійної спільноти вчителів історії та суспільних дисциплін.

Олена Кучера, консультантка центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернівецької міської ради, проаналізувала результати взаємодії Центру з педагогами, пригадавши їхню участь у різноманітних заходах, проведених у 2023/2024 н.р., а також розповіла про можливості самоаналізу власної педагогічної діяльності з використанням інфоресурсів сайту ЦПРПП.

Відзначили здобутки освітян та їх учнів в розрізі предметних конкурсів та олімпіад поточного року.

Анжела Каримова, керівник спільноти вчителів історії та суспільних дисциплін, підбила підсумки адаптаційного періоду впровадження засад НУШ в базовій школі з предметів громадянської та історичної освітньої галузі.

Варвара Боднарюк, вчителька історії Чернівецької гімназії № 17, поділилась своїм досвідом використання потенціалу міжнародної співпраці для громадянської освіти та виховання школярів.

Висловлюємо щиру подяку спікерам за актуальні доповіді та адміністрації ліцею №12 «Ювілейний» за гостинність та плідну співпрацю.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page