top of page

Засідання професійної спільноти вихователів груп старшого віку ЗДО


Професійна діяльність педагога наповнена не тільки роботою з дітьми, а й просвітницькою діяльністю у батьківській спільноті.

Кожен успішний вихователь знає багато ефективних способів взаємодії з батьками.

Серед них важлива роль відводиться батьківським зборам.

Але як провести батьківські збори так, щоб вони були цікавими, сучасними і давали батькам інформацію для дії та для роздумів?

22 травня власним досвідом проведення активних колективних спілкувань із батьками поділилися директор ЗДО №8 "ДивоСад" Тетяна Пецей та вихователь-методист Тетяна Баєтул під час засідання професійної пільноти вихователів старших груп.

Спілкування учасників зустрічі пройшло під девізом «Навпроти чи поряд? Або як співпрацювати з батьками вихованців?».

Всі педагоги зазначили, що обов*язково використають у власній роботі освітню програму «Батьківські збори по-новому: актуально, інтерактивно, корисно» інтегрованого курсу «Культура добросусідства».

Окремою частиною засідання спільноти було планування активного початку літа - консультант Центру Наталія Угорська ознайомила присутніх із активностями, що відбуватимуться під час Літньої школи, запропонувала поділитися власним досвідом роботи на сторінках електронного видання "ЧернівціОсвітні" та долучитися до проєкту "Відкрита книга".

Дякуємо директору ЗДО №8 Тетяні Пецей за активність та пізнавальну зустріч, а вихователю-методисту Тетяні Баєтул за професіоналізм та майстерне керування спільнотою вихователів старших груп впродовж навчального року.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page