top of page

Засідання професійної спільноти вихователів груп раннього віку ЗДО "Підтримка дітей та дорослих в умовах надзвичайної ситуації"


22 травня 2024 року на базі ЗДО №30 «Дивосвіт» відбулося засідання професійної спільноти вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти Чернівецької ТГ «Підтримка дітей та дорослих в умовах надзвичайної ситуації». З вітальним словом до учасників засідання звернулася Ірина Патрабой, директор закладу. Керівник спільноти, вихователь-методист Тетяна Шлюсар-Лакуста, проінформувала учасників засідання щодо підтримки педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей в надзвичайних ситуаціях, обговорили поняття про стрес та реакції на стресові ситуації. Вихователь Тетяна Солодка підготувала техніки зцілення для дітей та дорослих: «Квітка-свічка», «Австралійський дощ», «Масаж по колу», «Обійманці», а також закцентувала увагу на вправі «Пиріг щастя», адже підтримка власного ресурсного стану є дуже важливою для педагога. Тетяна Лакуста надала професійній спільноті рекомендації як подолати синдром емоційного вигорання.

Консультант Центру, Андріана Кравчук проінформувала спільноту щодо проведення заходів в рамках Літньої школи, а саме проведення тренінгу «Storytelling - один із сучасних методів формування ключових компетентностей дітей дошкільного віку», а також надала інформацію щодо подання матеріалів до освітянського електронного видання «ЧернівціОсвітні: навчаємо та навчаємось». На завершення засідання учасники активно долучилися до інтерактивної вправи «Що я візьму у завтрашній день» й висловили свої враження та емоції, педагогам вдалося створити атмосферу взаємодії між учасниками.

Щиро дякуємо адміністрації та працівникам ЗДО №30 «Дивосвіт» за гостинність, допомогу в організації та проведенні заходу, учасникам за активність та гарно проведений час.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page