top of page

Засідання професійних спільнот учителів математики, інформатики, фізики


Традиційно напередодні нового навчального року відбулися засідання міських методичних об’єднань: учителів математики - 23 серпня 2023 р. на базі Чернівецького ліцею №16 ім. Ю.Федьковича, учителів інформатики, учителів фізики та астрономії - 25 серпня 2023 р. на базі Чернівецького ліцею №5 "Оріяна".

Консультант ЦПРПП Інна Терлецька повідомила про особливості організації освітнього процесу в 2023/2024 н.р. та ознайомила з методичними рекомендаціями щодо викладання математики, інформатики, фізики та астрономії в новому навчальному році, звернула увагу на особливості викладання математики та інформатики у 5-6 класах, закцентувала увагу на професійному розвитку педагогів та їхню співпрацю з ЦПРПП.

Жанна Шакун, учитель математики Чернівецького ліцею №4, розповіла про участь у проєкті "Надолуження освітніх прогалин через навчання у точках «Спільно»", який реалізує МГО «Інститут Суспільних Ініціатив» спільно з Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Василь Косован, вчитель інформатики Чернівецького ліцею №1, розказав про результати участі в пілотному проєкті «Оновлена інформатика – IT-студії», який був запущений у 50 закладах освіти України у вересні 2022 року за підтримки Міністерства освіти та науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації.

Світлана Андрійчук, вчитель фізики та астрономії Чернівецької гімназії №19, розповіла про підготовку та участь у різних заходах та проєктах щодо впровадження STEM-освіти на уроках і в позаурочний час.


Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page