top of page

Засідання професійних спільнот вчителів хімії та біології


18 січня на базі Чернівецького ліцею №11 «Престиж» відбулося два засідання: професійної спільноти вчителів хімії та спільноти вчителів біології, екології, основ здоров’я, інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут».

Під час засідань розглянули підсумки роботи спільнот за І семестр 2023/2024 н.р.; проаналізували результати ІІ етапу учнівських олімпіад з біології, екології та хімії.

Перспективи співпраці спільнот з ЧНУ для вчителів хімії висвітлив Халавка Юрій Богданович, завідувач кафедри хімії та експертизи харчової продукції, доктор хімічних наук, та з Буковинською малою академією наук – Іщенко Олександр Сергійович, методист хіміко-біологічного відділення.

Для вчителів біології про співпрацю спільноти з Буковинською малою академією наук виступила Язловицька Людмила Степанівна, доцент кафедри молекулярної генетики ЧНУ, кандидат біологічних наук.

Вчитель біології Чернівецької гімназії №11 Тетяна Василівна Голубчик презентувала та поділилася з вчителями інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» власними напрацюваннями щодо оцінювання обов’язкових груп результатів навчання. Учасники засідання поділилися досвідом оцінювання учнів 5-6 класів НУШ.

Консультант Центру Ніна Турянська ознайомила педагогів з планами роботи спільноти у ІІ семестрі; освітянським електронним виданням «Освіта в Чернівцях: навчаємо і навчаємось». Звернула увагу на умови атестації вчителів, починаючи з цього навчального року. Нагадала про умови проведення ІV відкритої науково-практичної онлайн-конференції педагогічних працівників «Освіта. Досвід. Інновації». Усіх охочих запросила до участі у проекті разом зі світовим бестселером №1 книгою  Стівена Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей».Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page