top of page

Засідання педагогічних спільнот учителів природничої галузі


Засідання міських методичних об’єднань учителів біології, основ здоров’я, хімії було проведено 24 серпня 2023 року на базі Чернівецького ліцею №11 «Престиж», вчителів інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» – 25 серпня 2023 року в онлайн-режимі.

Консультант Центру Ніна Турянська проаналізувала основні нормативно-правові документи, які регламентують організацію освітнього процесу в 2023/2024 н.р.; ознайомила з методичними рекомендаціями; акцентувала увагу на основних напрямках діяльності педагогів, оцінюванні результатів навчання учнів 5-6-х класів НУШ; розглянула заходи щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року. Звернула увагу на необхідності постійного професійного розвитку педагогів, співпрацю із Центром професійного розвитку. Обговорили важливість організації роботи щодо подолання та надолуження освітніх втрат.

Керівники педагогічних спільнот вчителів курсу «Пізнаємо природу» Тетяна Голубчик, учитель біології Чернівецької гімназії №11, та курсу «Здоров’я, безпека, добробут» Діана Багрій, вчитель хімії, основ здоров’я Чернівецької гімназії №9, зупинилися на основних моментах складання навчальної програми на основі модельної та календарно-тематичного планування у 6 класах НУШ

Ірина Шепенюк, вчитель біології та хімії Чернівецького ліцею №8 , закцентувала увагу на перспективах реалізації реформи НУШ у біологічну і хімічну освіту, викладанні біології та хімії у 7 класах (пілотування).

Оксана Баранець, директор МЦЕНТУМ, анонсувала перелік природничих конкурсів, які будуть відбуватися у 2023/2024 н.р.
Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page