top of page

Засідання МО вчителів історії та суспільних дисциплін


24.08.2023 відбулось засідання методичного об’єднання вчителів історії та суспільних дисциплін Чернівецької міської територіальної громади.

Директор ЦПРПП Наталя Герасим розповіла вчителям про перспективи професійного розвитку педагогічних працівників на базі ЦПРПП, запропонувала долучатись до спільноти, яка буде напрацьовувати вправи для учнів середньої школи.

Консультант ЦПРПП Олена Кучера ознайомила педагогів з особливостями організації освітнього процесу в умовах війни в 2023/2024 н.р.

Керівник методоб’єднання, вчитель історії та суспільних дисциплін Анжела Карімова, розкрила особливості програми курсу «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти. 5–6 класи (інтегрований курс)», а також розповіла про вплив наскрізних вмінь на формування медіаграмотності учнів, медіаосвітні цілі предмету.

Вчитель історії та суспільних дисциплін Тетяна Радевич висвітлила практику втілення ефективних методів та прийомів навчання на уроках історії та громадянської освіти в 5 – 6 класах.

Варвара Боднарюк поділилась своїм досвідом участі в українських та міжнародних освітніх проєктах, літніх школах та взаємодії спільноти педагогів.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page