top of page

Засідання МО вчителів фізичної культури


Вчора в актовій залі гімназії №14 (колишня ЗОШ №33) відбулось засідання методичної спільноти вчителів фізичної культури Чернівецької міської територіальної громади.

Корнелій Жукотинський, начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, та Володимир Цуркан, провідний спеціаліст обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, розповіли про проведення обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти та фізкультурно-оздоровчих заходів Чернівецької області «Ліги активних учнів та учениць здорової України», про Регламенти обласних змагань з різних видів спорту.

Руслан Федюк, головний спеціаліст відділу забезпечення якості та стратегічного розвитку ЗЗСО, ознайомив педагогів з Регламентом міської Гімназіади серед школярів та проєктом Регламенту нової спортивної шкільної ліги "Ігри нескорених" з 6-ти видів спорту: алтимат, корфбол, доджбол, петанк, регбі-5, спортивне орієнтування. Ця Ліга відбуватиметься на базі 6-ти закладів освіти. Кожен місяць буде присвячений одному виду спорту. Школярі змагатимуться у трьох вікових категоріях: 5-6 кл., 7-9 кл., та 10-11 кл.

Наталія Пшеничка, консультант Центру, ознайомила вчителів з новими нормативними документами щодо освітньої діяльності. Також було закцентовано увагу на тому, що з 1 вересня 2023 року вступає в дію нове Положення про атестацію педагогічних працівників. Педагогам було запропоновано пройти новий курс "Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія" з психологічної підтримки на онлайн-платформі "Прометеус".

Микола Ніга, голова МО вчителів фізичної культури, презентував учасникам теку з матеріалами, необхідними для роботи педагогів (нормативні документи, матеріали для проведення уроків, інформацію по НУШ, розробки календарно-тематичних планувань для 1-11 класів).

На завершення засідання учасники провели збір коштів для тих вчителів фізичної культури, які наразі несуть службу в ЗСУ. Гроші було передано представникам ліцеїв №11, 17, 18, гімназії №13, багатопрофільного ліцею.

Hozzászólások


A hozzászólások ki vannak kapcsolva.
bottom of page