top of page

Засідання МО вчителів предмету "Захист України"


29 серпня в ліцеї №9 відбулось засідання методичної спільноти вчителів предмету "Захист України" Чернівецької міської територіальної громади.

З вітальним словом до учасників засідання звернувася Іван Солтисік, директор Чернівецького ліцею №9.

Валерій Васильєв, керівник методичного об'єднання вчителів предмету "Захист України", ознайомив педагогів з методичними рекомендаціями щодо викладання предмета "Захист України" у 2023/2024 н.р., опублікованими Хмельницьким ОІППО ім. А.Назаренка, з особливостями навчальних програм, календарно-тематичного та поурочного планування.


За багаторічну педагогічну діяльність Валерій Васильєв вручив подяку Валерію Мазуренко, вчителю предмета "Захист України" Чернівецького ліцею №13.

Наталія Пшеничка, консультант Центру, ознайомила вчителів з новими нормативними документами щодо освітньої діяльності. Також було закцентовано увагу на тому, що з 1 вересня 2023 року вступає в дію нове Положення про атестацію педагогічних працівників. Педагогам було запропоновано пройти новий курс "Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія" з психологічної підтримки на онлайн-платформі "Прометеус".


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page