top of page

Вітаємо з Всеукраїнським днем дошкілля!


У ці вересневі дні ми традиційно відзначаємо Всеукраїнський день дошкілля. Попри нелегкі часи та активні бойові дії на території нашої держави, історія Незалежної України твориться та пишеться не лише мужніми захисниками на передовій, а й простими людьми – освітянами, які наразі тримають свій фронт. Адже педагоги дошкілля – це тил нашої країни та її майбутнього. Саме сьогодні педагоги-дошкільники формують покоління патріотів нашої держави.

Професія вихователя особлива, дивовижна та захоплююча. Від мудрості вихователя, його терпіння, уваги, ніжності та турботи залежить доля кожної дитини. Вихователь – помічник, наставник, партнер вихованця у дивовижній подорожі просторами дитинства.

Шановні дошкільники! Вітаємо вас з вашим професійним святом! Бажаємо вам нескінченного терпіння, адже саме ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Дякуємо вам за це! Бажаємо, щоб те, що ви віддаєте нашим дітям, поверталося до вас сторицею. Зичимо миру, міцного здоров’я, радості від професії. І щоб дитинство наших дітей справді було щасливим та безхмарним, адже дитинство – це щирість і чистота душі.

Слава Україні!

Слава українському Дошкіллю!

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page