top of page

Відчувати, знати та вміти — повне мистецтво


Ні мистецтво, ні мудрість

не можуть бути досягнуті,

якщо їм не навчитися.

Демокріт

Кожна людина, яка б вона сильна, цілеспрямована, практична не була, прагне до вдосконалення, до краси. Їй потрібне те життєве джерело, яке б наповнювало душу енергією, розум – мудрістю, а життя – красою.

Звичайно, цю важливу роль відіграє мистецтво. Людина, яку надихнули ніжні звуки мелодії, неперевершений спів поезії чи незабутній, різнобарвний слід пензля на полотні, здатна на справді великі справи. Неабияку роль в формуванні та розвитку особистості відіграє образотворче мистецтво. З перших днів перебування дитини у школі, вона із задоволенням зображає на папері все, що бачить, уявляє, що її оточує.

Проведення уроків з використанням нетрадиційних технік малювання вимагає від вчителя, насамперед, власного творчого розвитку, нестандартного мислення, креативного підходу у виборі сучасних технік малювання, прийомів виконання малюнку та матеріалів, які можуть втілити той чи інший задум учня.

26.04.2021 року о 15.00 год відбувся майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти на тему: «Нетрадиційні техніки малювання: сучасні прийоми, способи та шляхи реалізації».

Під час майстер-класу педагогів було ознайомлено з ТОП-10 незвичайних технік малювання для розвитку творчих здібностей: Peper – art, Тай-Дай, монохромний живопис «Кавова Гризайль» - саме ці техніки педагоги мали змогу опанувати практично.

Світ мистецтва безмежний. Пізнавати його ми будемо не день, а все життя. Тому, вчитель покликаний розвивати у дітей художній смак, творчі здібності та творчу уяву, виховувати важливу для людини якість - любов до мистецтва, до прекрасного.

Бажаємо творчих успіхів та натхнення!


Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page