top of page

Відбулося навчання педагогів основам домедичної допомоги


Березень місяць видався ефективним у плані впровадження Всеукраїнського пілотного проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» на теренах Чернівецької МТГ.

Семінар-практикум «Домедична допомога: від теорії до практики» відбувся на базі пілотного закладу освіти - Чернівецької гімназії №7 Чернівецької міської ради.

Навчання педагогів організували:

  • Управління освіти Чернівецької міської ради

  • Навчально-тренувальний відділ Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

  • Чернівецький центр професійного розвитку педагогічних працівників

  • Ювенальна превенція ГУНП в Чернівецькій області

  • Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі.

Педагоги гімназії удосконалили знання щодо застосування організаційних заходів першої медичної допомоги у разі виникнення кризових ситуацій в освітньому середовищі та базові навички надання першої домедичної допомоги.

Навчання провели фахові спеціалісти навчально-тренувального відділу Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: Назарій Палатайко, лікар з медицини невідкладних станів навчально-тренувального відділу, та Василь Цибух, фельдшер з медицини невідкладних станів навчально-тренувального відділу Центру.

Програма заходу була, як завжди, надзвичайно насичена: ознайомлення з нормативно-правовими основами надання домедичної допомоги та правилами поведінки на місці події, загальними поняттями про анатомію людини, відпрацювання правил надання домедичної допомоги при кровотечах, накладання турнікету, СЛР та використання дефібрилятора (АЗД).

У закладі освіти, за попередньою інформацією Чернівецького міського управління охорони здоров'я, планують встановити дефібрилятор.

Висловлюємо подяку за сприяння в організації заходу:

  • начальнику сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області, капітану поліції Руслану Єнакі

  • адміністрації пілотного закладу освіти Чернівецької гімназії №7 Чернівецької міської ради, директору Олексію Килиничу

  • заступнику директора з виховної роботи Тетяні Чайковський-Лукінів

  • всьому педагогічному колективу гімназії

З новими знаннями та емоціями після шкільних канікул педагоги повернуться до виконання своїх професійних обов'язків.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page