top of page

Впровадження технології майндмеппінг в освітній процес


Одним із завдань школи перед полягає не лише в необхідності навчити дітей самостійно шукати інформацію, а й в умінні швидко її запам’ятовувати. Саме технологія майндмеппінг (mindmapping) дозволяє ефективно відновлювати інформацію, генерувати і фіксувати нові ідеї, робити висновки та встановлювати зв’язки між ними. Вона спрямована на розвиток правої сторони головного мозку людини, яка, як правило, є менш розвиненою. Ця технологія дозволяє в процесі навчання дотримуватись чіткого структурування знань, починаючи від простого і загального, поступово переходити до більш складної та детальної інформації.

Про впровадження технології майндмеппінг в освітній процес дізналися учасники педагогічної майстерні «Цифрові інструменти формувального оцінювання» на занятті, яке відбулося 15 листопада 2023 року.


Наш мозок не мислить списками та переліками, його мислення організоване так, як і організована наша, наприклад, наша нервова система або гілки дерева «від центру до периферії». І для того, щоб добре мислити, мозку необхідний інструмент, який відображав би цю природну організацію мислення. Таким інструментом є інтелект-карта.

На третьому занятті спікер заходу консультант ЦПРПП Інна Терлецька ознайомила вчителів з перевагами, етапами створення, видами та прикладами інтелект-карт. Розглянули різні ресурси для створення карт та створили інтелект-карти за допомогою веб-ресурсув WiseMapping та Xmind.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page