top of page

Власний почерк педагога


Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від

нього свої світильники. Т.Фулпер

Кожен педагог може реалізувати ці вимоги чи використати певні умови, укладаючи власну методичну розробку: збірник, довідник; посібник для вчителя; посібник для учня; навчальні програми факультативів, курсів за вибором, гуртків тощо. Щоб ці напрацювання вчителя могли використовувати колеги нашого регіону чи України, вони мають бути схвалені науково-методичною або вченою радою ІППО. в, затверджене наказом МОНУ від 06.10.2010 №930 (зі змінами, наказ МОНУ від 08.08.2013 №1135), - зазначено вимоги до професійних компетентностей вчителя відповідно до кваліфікаційних категорій педагогічних працівників; умови присвоєння йому педагогічного звання «учитель-методист» та умови, за яких учитель-методист може здійснювати підвищення кваліфікацій через інформальну освіту.

Кожен педагог може реалізувати ці вимоги чи використати певні умови, укладаючи власну методичну розробку: збірник, довідник, посібник для вчителя, посібник для учня, навчальні програми факультативів, курсів за вибором, гуртків тощо. Щоб ці напрацювання вчителя могли використовувати колеги нашого регіону чи України, вони мають бути схвалені науково-методичною або вченою радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

З метою ознайомлення педагогів з підготовкою матеріалів та механізмами подачі їх на схвалення протягом 03-08 лютого 2022 року для педагогів української мови та літератури, зарубіжної літератури, математики та інформатики консультантки ЦПРПП Інна Терлецька й Алла Ткач провели онлайн-консультації на тему «Власні методичні розробки: підготовка та подання для схвалення науково-методичною установою». Учасники онлайн-заходів дізналися про вимоги до оформлення матеріалів, терміни їх реєстрації та подачі на схвалення науково-методичною радою, вченою радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page