Власний почерк педагога


Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від

нього свої світильники. Т.Фулпер

Кожен педагог може реалізувати ці вимоги чи використати певні умови, укладаючи власну методичну розробку: збірник, довідник; посібник для вчителя; посібник для учня; навчальні програми факультативів, курсів за вибором, гуртків тощо. Щоб ці напрацювання вчителя могли використовувати колеги нашого регіону чи України, вони мають бути схвалені науково-методичною або вченою радою ІППО. в, затверджене наказом МОНУ від 06.10.2010 №930 (зі змінами, наказ МОНУ від 08.08.2013 №1135), - зазначено вимоги до професійних компетентностей вчителя відповідно до кваліфікаційних категорій педагогічних працівників; умови присвоєння йому педагогічного звання «учитель-методист» та умови, за яких учитель-методист може здійснювати підвищення кваліфікацій через інформальну освіту.

Кожен педагог може реалізувати ці вимоги чи використати певні умови, укладаючи власну методичну розробку: збірник, довідник, посібник для вчителя, посібник для учня, навчальні програми факультативів, курсів за вибором, гуртків тощо. Щоб ці напрацювання вчителя могли використовувати колеги нашого регіону чи України, вони мають бути схвалені науково-методичною або вченою радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

З метою ознайомлення педагогів з підготовкою матеріалів та механізмами подачі їх на схвалення протягом 03-08 лютого 2022 року для педагогів української мови та літератури, зарубіжної літератури, математики та інформатики консультантки ЦПРПП Інна Терлецька й Алла Ткач провели онлайн-консультації на тему «Власні методичні розробки: підготовка та подання для схвалення науково-методичною установою». Учасники онлайн-заходів дізналися про вимоги до оформлення матеріалів, терміни їх реєстрації та подачі на схвалення науково-методичною радою, вченою радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.