top of page

Викладання та навчання у важкі часи


Вплив війни на освіту є величезним як для вчителів, так і для учнів. Будучи розкиданими по всій країні та за кордоном, українські вчителі англійської мови демонструють високу відданість підтримці зв’язків зі своїми учнями як в Україні, так і за її межами.

Курс «Викладання та навчання у важкі часи» – це ініціатива Британської Ради, спрямована на реагування на нагальні потреби вчителів у практичних підходах до викладання у складні часи.

Курс «Викладання та навчання у важкі часи», Листопад (26-28.11, м. Варшава) – грудень (01 – 03.12, м. Закопани) 2022 року.

Понад 300 вчителів англійської мови з 230 шкіл 20 областей України пройшли довгий і складний шлях, щоб приїхати до Польщі для участі в курсі «Навчання та навчання у важкі часи». Місто Чернівці було представлено як молодими спеціалістами, так і досвідченими педагогами: Бєлова Ю.А. (ліцей №9), Бобровська Ю.Д. (ЗОШ № 16), Глущак В.І. (ліцей №18), Кузьміна О.Л. (ліцей № 7), Димуряк Ю.Ю. (ЗОШ № 33), Малько Х.О. (ліцей № 3), Тимчук А.В. (ліцей № 9), Недужко Л.М. (ліцей № 12), Колодрівська Н.В. (ЗОШ № 4) та Дзюбко А.О. (ліцей № 9).

Під час цього триденного курсу, перебуваючи в дружній атмосфері серед підтримуючих колег, вчителі обговорювали надзвичайно складні теми, пов’язані з внутрішньо/зовнішньо переміщеними учнями, і ділилися своїм досвідом і відчуттями від викладання у складний воєнний час.

Педагоги вважають цей курс важливим для вчителів України. Вони навчилися допомагати собі та своїм учням бути стійкими до травм і нестабільності. Вони також навчилися створювати чутливе до травм навчальне середовище та керувати складною поведінкою, а також як зробити класні кімнати безпечнішим місцем для учнів у своїх школах.

Чудові досвідчені українські тренери, серед яких Молодек О.О. (ліцей № 7), направляли та підтримували вчителів під час курсу. Кріс Соутон, Крістіана Осан та Людмила Клименко, тренери-експерти, допомагали українським тренерам під час курсу.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page