top of page

«Вам нагадаю про себе віршами…»

«Вам нагадаю про себе віршами…». Ці слова належать майстру поетичного слова Анні Дущак, чиє ім'я сяє яскравою зіркою на літературній карті Буковини. Її доля була не легкою, але любов до рідного слова додавала їй сили, зробила її мужньою жінкою й талановитою поетесою, знаною не лише в нашому регіоні, а й навіть далеко за межами України.

1 засідання педагогічної майстерні для вчителів української мови та літератури «Література рідного краю. Минуле – сучасне – вічність: талановиті письменники Буковини» у 2023/2024 н.р., яке відбулося 25 жовтня 2023 року, було присвячене саме їй — Анні Дущак.

Алла Ткач, консультант ЦПРПП, Зоряна Косташ, учителька Чернівецького ліцею №10, керівник педагогічної майстерні, організували проведення 1-го засідання в музеї-садибі поетеси Анни Дущак, який відкрили в серпні 2023 року в її рідному селі Тисовець Великокучурівської громади.

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Чернівецької міської територіальної громади ознайомилися з місциною, де народилася, проживала й писала глибокодушевні вірші Анна Кирилівна, з особистими її речами й цікавими фактами життєпису поетеси.

Переконані, що все побачене й почуте буде використано учителями-філологами у своїй педагогічній діяльності, знайде своє продовження в організації екскурсій для учнів, на уроках літератури рідного краю та їх проведення в музеї-садибі Анни Дущак.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page