top of page

Бокси "Психологічна допомога в коробці" – допомога фахівцям психологічної служби ЗЗСО, ЗПО


22 березня 2023 року відбулася онлайн-консультація для фахівців психологічної служби ЗЗСО, ЗПО «Використання боксів «Психологічна допомога в коробці» фахівцями психологічної служби закладів загальної середньої та позашкільної освіти у професійній діяльності».

Бокси «Психологічна допомога в коробці» фахівці отримали безкоштовно у лютому 2023 року від ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за ініціативи та організації психолога ЦПРПП Оксани Дмитрюк.

Під час консультації фахівці обговорили особливості використання кольорового м’ячика, завдань із «Книги творчих розваг» під час профілактичної та корекційної роботи з дітьми. Оксана Дмитрюк, психолог ЦПРПП, ознайомила учасників із вправами та техніками роботи з пластиліном, оскільки пластилін, як і глина та тісто – це матеріали дуже сприйнятливі до почуттів дитини.

Крістіна Гальчук, практичний психолог Чернівецького ліцею №15 ОРТ, поділилася досвідом роботи з малювання пластиліном та створення аплікацій.

Ольга Вайнбендер, практичний психолог Чернівецького ліцею №17 «Успіх», продемонструвала власний досвід роботи з пластиліном та застосування техніки «Квілінг» під час занять з дітьми з особливими освітніми потребами.

Інна Пилип, практичний психолог ЗДО №32 комбінованого типу «Світоч», презентувала використання техніки «Квілінг» під час занять з дітьми, ознайомила з можливостями використання техніки і з дорослими.

Квілінг-терапія - це, в першу чергу, делікатна робота з несвідомою сферою, якісна трансформація та відкриття внутрішнього ресурсу. Техніка спонукає досліджувати власні емоційні стани, активно розвиває уяву та фантазію. Даний вид роботи підходить як для індивідуальних, так і групових занять.

Також під час консультації учасників ознайомили зі способами використання та правилами настільної гри «Пригоди у країні Здоровляндії». Гра сприяє набуттю учасниками комплексу настанов щодо здорового способу життя, усвідомлення важливості, цінності власного здоров’я; дає змогу їм збагатитись знаннями у цій сфері, а також сприяє формуванню навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, зокрема навичок прийняття відповідальних рішень, усвідомлення проблем, пов’язаних зі здоров’ям, протидії негативним явищам.

Зустріч мотивувала практичних психологів та соціальних педагогів до оволодіння новими техніками та професійного зростання.

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page